Baskı Bardak

Birbirinden farklı tasarımlara sahip kupalara istemiş olduğunuz resim veya modellerin baskısını yapmaktayız. Reklam sektörünün öncü firmaları arasında yer alan Tanrıkulu reklam, son dönemlerde birçok kişinin tercihi olan baskılar konusunda en hızlı şekilde, görüntü kalitesi meydana gelmeden baskı imkanı ile Ankara’da sizlerledir. Teknolojinin gelişmesi ve yeni ürün seçeneklerinin ortaya çıkması ile beraber bardaklarınıza sevdiklerinizle beraber olan resimlerin baskısını 15 dakika içerisinde gerçekleştiriyoruz. Genelde Beyaz ve Krem renklerin tercih edilmesi baskı kalitesini en iyi şekilde ortaya koymamıza yardımcı olmaktadır.

Tanrıkulu Reklam, Sevdiklerinize farklı bir hediye vermeyi düşenenler için, kupa baskı seçeneklerinde en ideal fiyat seçeneklerini sunmaktadır. Ürün seçimi firmamıza veya sizin isteğiniz olan kupa bardağa göre değişiklik gösterebilir. Kalp şeklinde bulunan bardaklarımıza sevdiklerinizle olan resmini bastırarak, bir bütünü tamamlayabilirsiniz. Hayatımızın en özel ve anlamlı anlarında kupa bardak baskılar en ilginç hediyeler kategorisinde ilk sırada yer almaktadır.

Kupa Bardak Baskı hizmetimizden yararlanmak için Ankara şehir merkezinde bulunan işyerimize veya mail yolu ile göndereceğiniz resimleri göndererek, adresinize hızlı kargo imkanı ile talep edebilirsiniz. Firmalarında son dönemlerde tercihi olan logo baskıları, firmaların en iyi şekilde tanıtılmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle yeni yıllarda müşterilerinize baskılı kupa bardakları hediye ederek, daha fazla kişi tarafından tanınmayı sağlayabilirsiniz.

Kupa Bardak Baskı Modelleri